Zarabiaj z Pogrzeszymy.pl

 Zarobić prawdziwą gotówkę z Pogrzeszymy.pl można na kilka sposobów

- Zbierajac punkty za podanie swoich dancyh kontaktowych

- Zbierając punkty za udostępnianie ukrtytych zdjeć 

- Zbierając punkty za otrzymane prezenty

- Zbierajac punkty które mogą wysłać bezpośrednio na konto dani użytkownicy "Punkty moga wysyąłć tylko PANOWIE i PARY. Opcja dostępna tylko dla Panów i Par"


Pierwsze kroki na Pogrzeszymy.pl

Pogrzeszymy.pll to Portal Erotyczny Randkowy który oprócz standardowych rozmów z użytkownikami portalu oferuje również możliwość zarabiania prawdziwej gotówki.

Aby zacząć zabawę na portalu Pogrzeszymy.pl wystarczy:

Wejść na stronę www.Pogrzeszymy.pl

Zarejestrować się, po rejestracji dostaniesz link aktywacyjny na podany wcześniej adres email.

Kliknąć w link aktywacyjny

Zalogować się

Wypełnić podstawowe dane PAMIĘTAJ im bardziej szczegółowo się opiszesz tym masz większe szanse na powodzenie wśród innych użytkowników. I tutaj jest już pierwszy sposób na zarobienie punktów. Możesz podać np swój nr. telefonu adres email lub numer erocuda.pl a za odsłonięcie kontaktów możesz żądać punktów, zazwyczaj użytkownicy chcą od 30 do 100 punktów wszystkie punkty idą na twoje konto. Ważne musisz podać swoje prawdziwe dane kontaktowe za podanie fałszywych danych możesz zostać zablokowany a konto usunięte, wszystkie zdobyte punkty zostaną na zawsze usunięte. Jak nie chcesz podać prawdziwych danych zostaw te pola puste.

Dodać zdjęcia. I tutaj jest drugi sposób na zdobycie punktów. Możesz dodać zdjęcia widoczne dla wszystkich ale również możesz dodać zdjęcia ukryte za które możesz żądać np punktów za pokazanie średnio użytkownicy ustawiają od 30 do 100 punktów, wszystkie punkty idą na twoje konto.

Zapisz dane

Jak zacząć zabawę?

Możesz już zacząć zabawę z Pogrzeszymy.pl

Wyszukuj najbardziej odpowiadające ci osoby prowadź z nimi rozmowy w zamian możesz np otrzymać prezent lub same punkty i tu jest trzeci sposób na zarobienie punktów na portalu Erocuda.pl Przesyłając prezenty użytkownicy mogą wysłać ci dodatkowo punkty lub mogą sprezentować ci same punkty. Pamiętaj punkty mogą wysyłać tylko panowie i pary.

Aby zwiększyć swoją szansę na popularność dodaj się do opcji na górze strony "Chce Tu Być. Zwiększ swoją szanse o 500%

Wypłata gotówki

Aby wypłacić gotówkę w prawym menu wejdź w zakładkę " Wypłać punkty ", Pieniądze wypłacamy po przekroczeniu zdobytych tysiącu punktów. Przelewy robimy w każdy wtorek i piątek.

Więcej informacji i regulamin Pogrzeszymy.pl

Więcej informacji w regulaminie na stronie www.Pogrzeszymy.pl/regulamin

Zachęcamy do zabawy z Pogrzeszymy.pl

Pozdrawiamy zespół Pogrzeszymy.pl