Pogrzeszymy.pl
- Portal internetowy o tematyce erotycznej, założony w roku 2016. Oferuje swoim użytkownikom czat wideo, forum, prowadzenie bloga i korespondencję. Właścicielem portalu jest firma Styjek-www. Wszystkie atrakcje na stronie są skierowane jedynie do osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.

 

Rozwój portalu.

Strona internetowa Pogrzeszymy.pl, została założona w 2016 roku przez firmę Stryjek-www, lecz nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu ogromnego sukcesu wśród użytkowników w tak krótkim czasie. Zaledwie po roku, portal może pochwalić się 10 tysiącami aktywnych odwiedzających. Portal obecnie może pochwalić się faktem, że jako jedyny udostępnia zarejestrowanym użytkownikom wideo czat na urządzenia mobilne.

 

Oferta strony.

Portal Pogrzeszymy.pl jest darmowym portalem internetowym, który udostępnia swoim odwiedzającycm ogromne możliwości. użytkownicy posiadają możliwość korzystania z takich atrakcji jak poznawanie nowych osób za pomocą czatu, prowadzenie transmisji na wideo czacie, udostępnianie swoich zdjęć na profilu oraz prowadzenie dyskusji na forum internetowym o tematyce erotycznej i wszystkim co z nią związane. Portal oferuje możliwość zarobienia pieniędzy swoim użytkownikom, każdy może pobierać i przekazywać zakupione wirtualne kredyty oraz wypłacać je po uzbieraniu odpowiedniej kwoty, w formie realnych środków płatniczych.

 

Bezpieczeństwo użytkowników.

Każdy zarejestrowany użytkownik decyduje o informacjach i materiałach które będą mogli zobaczyć inni. Istnieje możliwość ukrycia takich treści jak filmiki i zdjęcia, z możliwością przedstawienia ich wybranym osobom. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy muszą być pełnoletnimi, dorosłymi ludźmi, którzy ukończyli 18 rok życia, natomiast wszystkie dane podawane podczas rejestracji, są w pełni szyfrowane i nie przekazywane innym użytkownikom. Jest to bezpieczna strona internetowa dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką erotyczną oraz wszystk